KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481076
nr 1248 1076
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Olivträd", Signerad. Olja på duk, 60x73
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:09:33
300 kr
500 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano